Hakkımızda

Opal Dağıtım, 2000 yılında başladığı dağıtım ağını uzun yıllar karma ürünlerle sürdürdükten sonra, 2008 yılında “hızlı tüketim malları” ve “atıştırmalık ürünler” alanında özelleşmeye ve uzmanlaşmaya karar verdi. Bu süreçte, distribitörlüğünü üstlendiği markaları büyütmek amacıyla Opal, dağıtım ağını, araçlarını, alt yapısını ve ekibini markalara özel bir şekilde kurmaya başladı.

Opal, sektöründeki teknik gelişmeleri yakından takip ederek en hızlı dağıtım yöntemlerini uygulamaya devam ediyor. Tüm iş süreçlerini online olarak yöneten Opal, seçilmiş markalara ait ürünleri, her markanın özelleşmiş altyapısı ve güleryüzlü kadrosuyla 3000'den fazla müşteriye ulaştırıyor.

Teknolojiye ve sistemlere olan yatırımlarıyla dikkat çeken Opal, teslimat sürelerini minimize ederek marka prestijini artırmaya odaklanmaktadır. Ancak, Opal için en önemli unsur her zaman "İNSAN"dır.

İnsani temasın her şeyden önce geldiğini bilen Opal, personelini sürekli eğiterek, bayilerle en sağlıklı ilişkileri geliştirmeleri için teşvik etmektedir. Opal'e göre, insan her şeyin anahtarıdır. Satışta ve dağıtımda başarının en önemli unsuru olan insan faktörü, Opal'ın uzun soluklu ve güçlü ilişkiler kurmasının temelidir.

Opal olarak, gelişen teknolojiyi takip etmeye ve yatırımlarımızı cömertçe yaparak müşterilere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. İnsana verdiğimiz önemi, teknoloji ve sistemlerle birleştirerek sektördeki liderliğimizi sürdürmeye kararlıyız.